Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slovak |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | 11010085 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Потужність | 3.5 кВт |
| Напруження | 12 В |
| Номінально напруга | 12 |
| Тип техніки | МТЗ, Т-40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 955 ₴









