Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slovak |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга живлення | 12 В |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Потужність | 2.8 кВт |
| Напруження | 12 В |
| Тип техніки | БАЛАНКАР, PERKINS, ZETOR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 205 ₴





