Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slovak |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга живлення | 12 В |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Потужність | 3.5 кВт |
| Напруження | 12 В |
| Номінальне напруження | 12 |
| Тип техніки | ЮМЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 627 ₴









