Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slovak |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга живлення | 24 В |
| Номінальна потужність | 4.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Потужність | 4.5 кВт |
| Напруження | 24 В |
| Номінальне напруження | 24 |
| Споживаний струм за повного навантаження | 805 |
| Споживаний струм за холостого ходу | Не більш ніж 92 А |
| Тип техніки | МТЗ, Т-40 |
| Частота обертання | 5535 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 775 ₴






