Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Магнетон |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Код запчастини | 9172780 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Magneton |
| Маса | 6.3 кг |
| Потужність | 3.5 кВт |
| Напруження | 12 В |
| Напруга живлення | 24 В |
| Номінальна потужність | 3.5 |
| Номінальне напруження | 12 |
| Номінальні оберти | 1500 |
| Тип техніки | МТЗ, Т-40, Т-25,Т-16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 355 ₴








