сальник напівосі 21213 переднього моста "Corteco" лівий/правий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12019142B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 57.15 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| No виробника | 12019142B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴



