Плуг із передпослужником і опорним колесом.
Агрегатується з мотоблоками потужністю від 8 к.с. ,а також до мототракторів (переобладнаних із мотоблока).
Посилена рама із профілю 50*50 мм
Кількість корпусів - 1 шт
Кількість передплужників - 1 шт
Ширина захоплення - 20 см
Вага - 21 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина впашки | 150-220 мм |
| Глибина обробки | 200 мм |
| Кількість робочих органів | 2 Штука. |
| Маса | 21 кг |
| Потреба у потужності трактора | 8 л.с. |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотоблок |
| Ширина захоплення | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 405 ₴

