Окучник пелюстковий регульований ТМ АРА (мотоблочний)
Підгортальник типу "Стріла" для культиватора і мотоблока призначений для пророблення борозен у ґрунті під посадку різних культур і картоплі, а згодом та їх підгортання в період вегетації.
Окучник є пасивним навісним обладнанням і агрегатується на культиватор або мотоблок за допомогою зчіпки, що підходить до Вашого мотокультиватора або мотоблоку
П'ята у підгортання регульована.
Товщина стійки окучника - 10 мм.
Ширина стійки – 40 мм
П'ята регульована
Вага окучника - 5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Агрегатування | Навісні |
| Вага | 5 кг |
| Група | Середні |
| Максимальна глибина оброблення | 20 см |
| Максимальна ширина міжряджання | 450 мм |
| Потужність трактора | 5 л. с. |
| Призначення | Універсальний |
| Ширина захоплення | 0.45 мм |
| Ширина оброблення | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴



