Картоплекопалка грохотная для мотоблоки ТМ АРА (ремінь) ремінна привід ліворуч з активним ножем
Характеристики
Ширина захоплення: до 390 мм
Глибина обробки: до 180 мм
Габарити: довжина 900, 670 ширина, висота 570 мм
Вага: 35 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Маса | 35 кг |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Бічні диски | Немає |
| Глибина викопування | 18 см |
| Кількість рядків підкапування | 1 |
| Ширина захоплення ножа | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мотоблок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 405 ₴

