Плуг із передпослужником і опорним колесом.
Агрегатується з мотоблоками потужністю від 8 к.с. ,а також до мототракторів (переобладнаних із мотоблока).
Посилена рама із профілю 50*50 мм
Кількість корпусів - 1 шт
Кількість передплужників - 1 шт
Ширина захоплення - 20 см
Вага - 21 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Глибина обробки | 200 мм |
| Кількість робочих органів | 2 шт. |
| Потреба в потужності трактора | 8 к.с. |
| Ширина захвату | 200 мм |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 21 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина впашки | 150-220 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотоблок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 905 ₴

