Причіп для мотоблока під жигулівські колеса
Розмір 1.2 * 1.6 метри
Вантажність до 700 кг
Дишло 60 на 40 мм
Колір синій
Сидіння на всю ширину з шухлядою для інструментів
Кузов посилений (не самоскид)
Ступиці під жигулівські колеса (причіп без коліс)
Окремо можна купити колеса, ціну уточнюйте в менеджерів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Вантажність | 800 т |
| Дорожній просвіт | 200 мм |
| Робоча швидкість руху | 20 км/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 705 ₴










